dinamik_about

Hakkımızda

Türkiye'nin önde gelen Mühendislik ve Müşavirlik firmalarından birisi olan Promer Müşavirlik Mühendislik Ltd. Şti. bu sektörde sahip olduğu mühendislik bilgi ve deneyimlerini uygulama aşamasına getirmek amacıyla, 1997 yılında ayrı bir oluşum yaratarak Dinamik Müşavirlik Mühendislik İnşaat Ticaret ve Sanayi Ltd. Şti.ni kurmuş ve özellikle Teknolojik  bilgi ve Mühendislik  becerisini gerektiren konularda olmak üzere müşavirlik, inşaat ve ileri teknoloji ekipmanların uygulama faaliyetlerine başlamıştır.
 
Dinamik; sektöründeki büyük rekabet ortamı içerisinde, teknik gereksinimlerle ön plana çıkmış olan projelere öncelikle yönelmiştir. Bunun çarpıcı bir örneği olarak; uzmanlık gereketiren ve farklı uygulama teknikleri ile  yapılmış güçlendirme ve sanayi yapısı projelerini ve müşavirlik alanında ağır sanayi yapıları kontrollük işlerini başarı ile gerçekleştirmiştir.
 
Dinamik, 40'ı aşan konularında tecrübeli çalışanları ile müşavirlik ve yüksek teknolojik ekipmanları kullanarak gerçekleştirdiği deprem mühendisliği alanındaki hizmetleri ile  kaliteli hizmet sunmaktadır. 
 
Tüm bu faliyetlerin yanı sıra 2010 yılından sonra teknolojik ekipman temsilcilikleri almaya ve bunlarla ilgili montaj ve inşaat işlerini başarıyla tamamlamaya başlamıştır.Bu işlerin içinde yapısal güçlendirme, sanayi yapıları ve ticari yapı inşaatları bulunmaktadır.